חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

חוגגים ט"ו באב עם קולולם – מיזם שירת ההמונים שכבש את המדינה

חגיגות ענק של שירת המונים בירושלים ובתל אביב במיוחד לרגל חג האהבה עם קולולם, כל הפרטים, כרטיסים.

קולולם הוא פרויקט מוזיקלי המבקש להוביל באמצעות שירת המונים חוויה של חיבור וביחד לקהל גדול בו זמנית. שירת המונים תמיד הייתה החיבור בהוויה הישראלית ובכלל עוד מימי החלוצים ונגינת האקורדיון…

אנשי קולולם, אור טייכר, מיכל שחף, בן יפת לוקחים את החוויה הזו וחוצים עימה תרבויות, קהלים ואמונות ובפועל יוצא מובילים המסת גבולות בין קהלים, מגזרים ודעות. קטע שמאוד נחוץ בתקופה האחרונה בארץ במיוחד…

לפי דבריהם של מובילי המיזם הם הספיקו לסוב את העולם עם מעל 600 הופעות ולשתף חצי מיליון צופים פעילים באירועים שלהם. האירועים וכן הוידאו קליפים שהופקו בעקבותיהם הגיעו אל ליבותיהם של קהלים רבים ואף מובילי דעה והשפעה כמנהיגים ברחבי העולם.

במיוחד לרגל ציון ט"ו באב כחג האהבה מזמינים חברי קולולם את הקהל הרחב לצד הופעות, הראשונה תתקיים בתאריך 1 באוגוסט בתיאטרון ירושלים והשניה מיד למחרת 2 באוגוסט בזאפה בפארק גני יהושע – פארק הירקון.

ההופעות ושירת ההמונים תיפתחנה עם השיר "מי לא יבוא" במקור של אברהם טל ובניה ברבי, אחד ההמנונים העכשוויים לשמחה וקירוב לבבות.

שימו לב! כך זה נראה ונשמע במציאות, בדיוק מה שאתם.ן זקוקים.ות לו כעת

כרטיסים: לחגיגה בתיאטרון ירושלים 1 באוגוסט | לחגיגה בזאפה בפארק גני יהושע תל אביב 2 באוגוסט

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: