קליפים חדשים

התקווה 6 – החיים זה עכשיו

בדרך לאלבום חדש משחררת להקת התקווה 6 את השיר "החיים זה עכשיו", האזינו

כשהם עומדים להשיק במהלך השנה אלבום חדש, השמיני במספר, משחררים הבוקר חברי להקת התקווה 6 בראשותו של עמרי גליקמן את הסנונית הראשונה,  השיר – "החיים זה עכשיו". בשיר החדש מדבר גליקמן על ההשלמה עם המסעות בחיים כחלק מהדרך שעבר עם הלהקה והחיפוש העצמי. השיר שמילותיו נכתבו על ידי עמרי גליקמן הולחן בידי שני "פילוני" קרק המלווה את ההרכב כבר עשור כמנהל ומפיק מוסיקלי ואחראי ביחד עם הלהקה לצבע המוסיקלי היחודי שלה.

את הקליפ המלווה את השיר יצר שחר פליישר שהשתמש בבינה מלאכותית, בכלים מיוחדים ושונים כמו Astria.ai, Stable Diffusion בשילוב עם עבודה ב- Photoshop ו-After Effects. התוצאה מדברת בעד עצמה…בת

בתאריך 17 ביוני תחגוג להקת התקווה 6 עשרים שנות פעילות במופע חגיגי שיתקיים באמפי בקיסריה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: