קליפים חדשים

ג׳יין בורדו – לא יוצאת למסיבות

חברי להקת ג׳יין בורדו משיקים שיר חדש - "לא יוצאת למסיבות", האזינו

את השיר החדש של ג'יין בורדו כתבו והלחינו חברי ההרכב  דורון טלמון מתי גלעד יחד עם המפיק המוזיקלי יובל מעיין שגם הפיקו מוזיקלית. השיר מדבר על הצורך פשוט לרקוד לפעמים את כל הבעיות שלנו החוצה. דווקא מתוך נקודת המוצא שבעצם בעיות אף פעם לא נגמרות, הן רק מתחלפות, שתמיד יש עם מה להתעמת, תמיד יש עניינים שצריך לפתור– אז רצוי שיהיה לנו את הרצון והצורך לעשות הפוגות קלות בין לבין ופשוט לרקוד את הרגע הזה בלי ייסורי מצפון, בלי להתנצל.

 

להקת ג'יין בורדו  תופיע בתאריך 8 באפריל באמפי שוני מופע שקיעה, בו יארחו את רד בנד ובתאריך 9 באפריל במיני ישראל גם מופע שקיעה, בו יארחו את התקווה 6

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: