קליפים חדשים

מכלוף – סיימתי

רועי מכלוף משיק שיר חדש - "סיימתי", האזינו

את רועי מכלוף הכרנו לראשונה כאשר השיק את השיר – "אל תבואי אלי" לפני שנתיים, מאז הספיק רועי להשיק את אלבום הבכורה שלו – "כמה צדדים" ובימים אלו הוא ממשיך לעבוד על אלבומו הבא. השיר "סיימתי" הנו הסנונית הראשונה מתוכו. מכלוף כתב את מילותיו ואילו את הלחן כתב יחד עם ינון יהל אשר אחראי על ההפקה המוזיקלית. השיר החדש הוא בעצם יישור קו ועשיית חשבון נפש אישי עם עצמו.

כך מכלוף עם יציאת השיר החדש – "מרגיש שאני בפתח של תקופה חדשה, מלאה בהתחלות חדשות. לפני חצי שנה יצא אלבום הבכורה שלי ״כמה צדדים״ שללא ספק חשף חלק בזהות המוזיקלית והמסע שלי והיום אני משחרר סינגל חדש מתוך האלבום השני שאני עובד עליו בימים אלו. ברוח ההתחלות החדשות את הסינגל הזה יצרתי יחד עם המפיק המוכשר ינון יהל שאותו פגשתי ב״סשן 42״ שעד מהרה הפך לבית החדש והמחבק שלי. במקביל אני עובד על מופע הבכורה שיערך ב- 13.3 בגריי תל אביב שסוגר מעגל עם כל האלבום הראשון ומשלב בתוכו תחנות חשובות בדרך יחד עם השירים החדשים שהולכים לצאת עם הרכב חלומי של נגנים מוכשרים שזכיתי לנגן איתם את הסיפור שלי. לסינגל הראשון קוראים ״סיימתי״ מרגיש שבאמת סיימתי כמה מהפרקים החשובים בחיי ואני נרגש להתחיל את הבאים עם כל מה שבדרך"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: