קליפים חדשים

טלי ולירון כרקוקלי – מאדים

האחיות טלי ולירון כרקוקלי בשיר חדש - "מאדים", האזינו

שירן החדש של האחיות טלי ולירון כרקוקלי – "מאדים" נכתב במשותף עם צליל קליפי שאף השתתפה עימן בכתיבת הלחן לצד ליאור אברמוב ותומר בירן שאף הפיק מוזיקלית. השיר החדש הוא למעשה שיר אהבה שאיננה נתחמת בגבולות…אפילו על המאדים, כוכב הלכת הכי מחובר לאהבה, כי היום הוא בעצם גם יום האהבה הבינלאומי, סוג של הקשרים וקשרים…

צמד האחיות גילו בעצמן סוג של אהבה חדשה לאחר שמצאו את מועדון בארבי בתל אביב כמועדון הבית שלהן עם מופע חדש ועיבודים מוזיקליים חדשים לצד שואו בימתי. האחיות כרקוקלי יחזרו למועדון בארבי בתאריך 20 במרץ למופע חשמלי בליווי להקה בו צפויות כמה הפתעות… המופע ישלב בין הרגעים האינטימיים של השתיים על הפסנתר ועד למסיבת לייב בועטת שלא תשאיר לכם ברירה אלא לעוף ולרקוד.


יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: