קליפים חדשים

אביב גפן והתעויוט – מקיאה את היופי

בדרך לאלבום חדש משיקים אביב גפן והתעויוט את השיר – "מקיאה את היופי", האזינו

הזמר והיוצר אביב גפן משיק הבוקר שיר חדש במסגרת ההרכב אביב גפן והתעויוט – "מקיאה את היופי שלה" אשר נכתב, הולחן והופק מוזיקלית על ידו. השיר החדש מהווה את הסנונית בדרך לאלבום להקה חדש הצפוי לצאת בהמשך. לצידם של אביבן, צדקיהו ואגמון מצטרפת תזמורת כלי המיתר מבודפשט – Budapest Art Orchestra.

כך אביב גפן עם יציאת השיר החדש – "השיר "מקיאה את היופי"נכתב אחרי שמצאתי את עצמי מבקר יותר מדי פעמים בבתי חולים מעודד נערות ונערים שסובלים מבעיות אכילה וכמובן משפחות שבורות סביבם שחיים בדאגה מתמדת,התופעה העצובה הזו היא חלק מסימני הזמן כשהעולם הדיגיטלי והרשתות החברתיות ממליכות את היופי והרזון ו״החיים הטובים" גם אם זה משאיר את הקורבנות במרחק שנות אור מהנפש שלהם. זו ההתמכרות השקטה והגדולה ביותר שממעיטים לדבר עליה. השיר הזה הוא אחד השירים החשובים שכתבתי ויצא בקרוב באלבום החדש ״ניאון ונרות״"

כזכור לפני שבועות מספר הכריז אביב גפן על קיומו של נשף רוק שיתקיים בתאריך בפארק הירקון, מכירת הכרטיסים נמשכת, טרם פורסם מי האמנים שיתארחו לצידו בנשף, רבים הניחושים…:-)

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: