קליפים חדשים

מור יורמן – ככה בא לי

מור יורמן משיקה שיר חדש - "ככה בא לי", האזינו

הזמרת היוצרת מור יורמן משיקה שיר חדש – "ככה בא לי" שנכתב והולחן על ידה יחד עם דניאל ענבר בהפקתו המוזיקלית של אלון פלד שעזר גם בהלחנה. זהו השיר הרביעי של מור המגיע אחרי "הכל הפוך פה" , "חלומות גדולים" ו- "לאהוב אותי".

כך מור יורמן עם יציאת השיר החדש – "שיר על ילדה שתכף בת 30 אבל עוד מחפשת את הדרך. לא תמיד בקצב של כולם או של מה שמתבקש ממני להיות. דווקא דקה לפני 30 כשדברים צריכים להיות "מסודרים", הרגשתי שזה הזמן ללכת לאיבוד קצת בתוך עצמי.. ולחפש. במין המשך ישיר לסינגל האחרון שלי "לאהוב אותי", יצאתי למסע של גילוי עצמי.. אבל לא כזה שעושים בהודו. כזה של כתיבה, היכרויות עם אנשים חדשים וחיפוש השראה. הלכתי לגלות מה מרגש אותי, מה מזיז אותי ומה כבר פחות מתאים לי בחיים. השנה האחרונה לימדה אותי שאני יכולה לעשות הכל. אבל זה לא תמיד העיקר. למדתי שזה הכרחי לעצור רגע לנשום, להיות נאמנה אליי ולרצונות הכי עמוקים שלי. לשים אותי ראשונה. ללמוד להגיד לא ולדרוש את מה שמגיע. מהמקום הזה, הדרך להגשמה, לאהבה, לניקיון אמיתי.. קצת יותר בהירה לי."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: