פס קול שבועי
כולל וידאו

ברי סחרוף באקווריום

ברי סחרוף בהופעה באקווריום של מפעל הפיס – וידאו ואלבום, צפו והאזינו

האמת, אין הרבה מה להוסיף על ואודות ברי סחרוף, מעבר לעובדה שלפני 48 שנים זכיתי לראותו מתאמן על הגיטרה כשהוא עדיין תלמיד תיכון במרתף העליון של בית לסין ההיסטורי שעה קלה לפני הופעת הבכורה במועדון הרוק הישראלי עם להקת "חלום קוסמי" של אדר שכטר, כיום אדר אבישר. סחרוף נחשב ובצדק לאחד היוצרים הפוריים בעולם הרוק הישראלי.

מפעל הפיס, מעבר להיותו מנגנון ששואב את כספם של עלובי החיים המאמינים בהגרלות והימורים הוא גוף המשקיע מכספי רווחיו האדירים בעולם התרבות, עולם הספורט ובפריפריה. אחד מהמיזמים האחרונים של מפעל הפיס הוא "האקווריום"  מעין מודל מקומי המעתיק את חווית ההופעה בקונספט של Tiny Desk  מבית NPR אותו העתיקו גופים רבים בארץ ובעולם וזהו דבר מאוד מבורך – יצירת חממה למוזיקאים והנגשת היצירה שלהם ברשת.

לקראת סוף השבוע הושק בצמד פלטפורמות מופע של ברי סחרוף הכולל חמישה שירים, חלק מהם לא בוצע בפני קהל מעולם. הפלטפורמה הראשונה הנה כמובן הוידאו – באמצעות יוטיוב והפלטפורמה השנייה היא מחנה הלהקות – בנדקמפ.

את ברי סחרוף השר ומנגן בגיטרה מלווים אורן לוטנברג בגיטרה ושירה, גידי רז בסמפלר וגיטרה, בנו הנדלר בגיטרת בס, ניר מנצור על התופים, יונתן דסקל בקלידים, שי צברי בשירה, גליה חי בכינור והילה אפשטיין בצ'לו.

לכם.ן כל שנותר הוא לצפות ולהאזין, לכו על זה!

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: