קליפים חדשים

שי המבר – חייאתי

הזמרת והשחקנית שי המבר משיקה שיר חדש - "חייאתי" ועומדת לקיים מופע בכורה במועדון בארבי, האזינו

שי המבר פרצה לתודעה לפני מספר שנים עת ככבה בתכנית הריאליטי המוזיקלית "בית ספר למוזיקה" והיא רק בת 13, בגיל 18 הספיקה להשיק אלבום בכורה. כיום, אחרי שירות צבאי בלהקה צבאית, המבר קיבעה את מעמדה כיוצרת ומבצעת שירים מקוריים, חשופים ומרגשים.

בין כל העשייה בימים אלה – תפקיד ראשי במחזמר "הלהקה" והופעות ברחבי הארץ, שי המבר ממשיכה לכתוב, ליצור ולהקליט לקראת אלבום חדש שבדרך. הבוקר היא משיקה את השיר "חייאתי" אותו כתבה, הלחינה ומבצעת בהפקתו המוזיקלית של ניר מימון ובניהולה של המנטורית שלה קרן פלס, זאת במהלך הדרך לאלבום הצפוי. השיר מלווה בוידאו קליפ שיצר ואדים מכונה.

כך שי עם יציאת השיר החדש – "כשכתבתי את השיר המילה הראשונה שיצאה לי מהפה היתה חייאתי. מילה שפועמת בי ומזכירה לי את סבתא שלי שעלתה לארץ מטוניס וכינויי החיבה שלה לאהוביה תמיד היו בערבית. רציתי לפתוח את השיר בוידוי. אתה כל חיי.  והרי האופציה של חיים שלי, שאני חילקתי לא פעם גם למוכר הנחמד מהפיצוציה, מזמן איבדה  קצת מהמשמעות שלה. כשאני באמת אוהבת מישהו, מהבטן, מעומק הנפש, הוא לא חיים שלי הוא חייאתי. כל חיי. "

שי המבר תחגוג את יציאת האלבום החדש במופע שיתקיים בתאריך 14 בינואר 2023 ב מועדון בארבי בתל אביב במופע ישיבה מול בימת 360 מעלות במרכז המועדון, צפויה חוויה שונה, מרגשת ומיוחדת בה המבר תספר על תהליכי היצירה שלה לצד ביצועי השירים שהיא כתבה והלחינה. כאן רוכשים כרטיסים, כדאי להזדרז…

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: