קליפים חדשים

דודו טסה – שדים שדים

דודו טסה ממשיך לשחרר שירים בדרך לאלבום הבא, הנה עוד אחד - "שדים שדים" שכתב המשורר אלי אליהו, הטו אוזן

החיבור בין דודו טסה למשורר אלי אליהו הוא לא מהיום, בשנת 2018 הלחין דודו טסה שמונה משיריו של המשורר הפיוטי, אותם איגד באלבום – "איגרת אל הילדים". הקליק האמנותי והמוזיקלי שנוצר בין השניים הוביל לשיתופי פעולה פוריים בהמשך, כך בקיץ  2020 השיק דודו טסה את השיר "מת לחזור" שאת מילותיו כתב אליהו ואילו ניר מימון וזיו קז'וקרו הפיקו מוזיקלית ועיבדו. אלי אליהו תרם גם משיריו לאלבום המשותף של דודו טסה וברי סחרוף – "בדל של אור" אשר יצא בשלהי אותה שנה. לפני שנה הוציא דודו טסה שיר נוסף, פרי עבודת יטצירה משותפת עם אלי אליהו , השיר – "על מה את חולמת" בו שותף ביצירה גם רביד פלוטניק.

לא סיימנו, באוגוסט האחרון השיק דודו טסה את השיר – "גורל" אף הוא פרי יצירה משותפת עם אלי אליהו, בעת ההיא נקבע כי השיר יכלל באלבום חדש ששמו בישראל יהיה – "שמש וענן". הבוקר יצא לאור שיר חדש, שיר נוסף אשר יכלל באלבום הצפוי לצאת במהלך שנת 2023, שמו של השיר החדש הוא – "שדים שדים" העוסק במחשבותיהם של בני זוג הנקלעים לשרטון בחיי הזוגיות ההופכים קשים ואי אפשר לסמן את כוכב הצפון של מסלולם המשותף…

כך דודו טסה על השיר החדש והעבודה  על הקליפ – "נחמד היה להאמין בשלבים מוקדמים של החיים שדברים מסתדרים עם הזמן, שבעיות עוברות וחולפות עם השנים כשאתה כבר גדול. ואז אתה פתאום איש והבעיות לובשות צורה שונה, ומרגישים בדיוק אותו דבר, אבל אחרת – "זה לא עובר זה רק זז". הקליפ צולם בפריז שם היינו במסגרת סיבוב הופעות של הכוויתים. הקפצתי לשם צוות. זה פתאום הרגיש לי נכון לצלם את הקליפ דווקא שם."

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: