קליפים חדשים

דודו פישר – COLORS

דודו פישר מצטרף למאבק המלחמתי של אוקראינה בכלים שהוא יודע להפעיל - לשיר בקול גדול, האזינו

הזמר, הפייטן והחזן הבינלאומי דודו פישר משיק שיר חדש המחווה בוידאו קליפ אשר צולם על גבול פולין אוקראינה למען פליטי המלחמה – Colors. את השיר כתבה והלחינה ססיליה מרגולס בהפקה מוזיקלית של חיה אמור.

יותר משמונה חודשים חלפו מאז פלשה רוסיה לראשונה לאוקראינה, חיסלה מדינה ששגשגה פעם וריסקה את חייהם של תושביה. בעוד שהקונפליקט המתמשך כבר לא שולט בכותרות, שברון הלב נמשך עבור אלה שנאלצו לעזוב את בתיהם עם לא הרבה יותר מהבגדים שעליהם. כעת, במפגן תמיכה מרגש, כוכב ברודווי דודו פישר ויוצר הקליפ דניאל פינקלמן שביקרו באוקראינה , וסייעו לפליטים בגבול פולין מוציאים שיר וקליפ חדשים במטרה לחלוק את סיפורם עם העולם.

עם צילומים של מכוניות מופצצות ושרידי שלדים של בניינים שהיו פעם בתים, השיר החדש Colors מתאר את עומק האימה באוקראינה, המשתקף פי עשרה בעיני אלה שנותרו. מוזיקה ומילים עוצמתיות של ססיליה מרגולס מקימות את השממה וההרס לחיים, כשההופעה הרגשית של פישר תקווה לעתיד שבו אוקראינה תתמלא שוב בצבע יפהפה ותוסס.

ההחלטה לנסוע למדינה שסועת המלחמה הייתה קלה עבור פישר, שהוריו ניצלו מהשואה על ידי אזרחים אוקראינים (משפחת קורצ'אק) והשיר החדש מוקדש לכבודם. הפקת SparksNext בבימויו של דניאל פינקלמן ובהפקה של חיה אמור, Colors הם מגדלור של אור בחושך, תפילה מכל הלב לזמן שבו חיוורון המלחמה האפור יפנה את מקומו לזמן בוהק יותר, שבו השמחה והצדק יגיעו סוף סוף.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: