קליפים חדשים

לינט – תשמור לי גם עליך

הזמרות לינט ודיקלה בשיתוף פעולה בשיר חדש בביצועה של לינט - "תשמור לי גם עליך" שאת מילותיו כתבה דיקלה שאף הלחינה יחד עם לינט ועדי רותם, האזינו

לאחר שכבשה את טורקיה וסימנה כל V אפשרי בקריירה מעבר לים, שבה הזמרת לינט לארץ כשהיא ממציאה את עצמה מחדש ומשיקה שירים בשפה העברית. זה החל עם שירם של  נועם חורב וסתיו שמש – "סופים מאושרים" וכעת עם השיר "תשמור לי גם עליך" אשר את מילות השיר כתבה הזמרת והיוצרת דיקלה שנוכחותה בשיר החדש ניכרת היטב הן בטקסט והן בלחן. הקליפ המלווה את השיר צולם בטורקיה בידי צוות ישראלי אשר הוטס במיוחד לצלם.

לינט מגיעה לארץ בגרסה חדשה, משודרגת וחזקה מתמיד, מתכוננת להופעות הקרובות שלה בבנייני האומה בירושלים ב-10.11 חגיגה טורקית תרבותית וקולנרית מיוחדת ששיאה במופע שבו היא מארחת את אישתאר המדהימה ובזאפה תל אביב ב-9.11.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: