קליפים חדשים

ענבל ביבי – פרימיטיבי

ענבל ביבי משיקה את השיר "פרימיטיבי", האזינו

את השיר "פרימיטיבי" כתבה ענבל ביבי יחד עם המפיק המוזיקלי הישראלי החי בימים אלו בלוס אנג'לס – Marky Style שכמובן גם טיפל בהפקה המוזיקלית של השיר. הטקסט הוא מעין סיכון קצרצר של סטוץ דרכים והתבוננות לעברו של הטרמפיסט שמצטרף למסע קצרצר וכוונותיהם לא מתישבות האחת לצד השניה…

כך ענבל ביבי עם יציאת השיר – ״הדבר החשוב ביותר בכתיבת השיר 'פרימיטיבי' בשבילי הוא להזכיר שאישה לא חייבת להיראות, להתנהג ולדבר בצורה שמצפים ממנה. היה לי חשוב להראות בקליפ בצורה כמעט טבעית, בלי יותר מדי איפור וסטיילינג שירגיש כאילו נלקח מהארון האישי שלי. זו פעם ראשונה שאני חושפת שיר שכתבתי והלחנתי לעולם וחשוב לי להעביר מסר משוחרר ואמיתי״.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: