חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

ביונסה ממחזרת…

השיר החדש של הזמרת ביונסה - BREAK MY SOUL הוא וריאציה על להיט משנות התשעים - Show Me Love, מה יותר רקיד? והאם היא תגיע לתל אביב?

בחודש הבא תוציא הזמרת ביונסה את אלבומה השביעי שיקרא בטייטל – RENAISSANCE. הבוקר היא שחררה שיר מתוכו שעונה לשם – BREAK MY SOUL בגרסת ליריקס ביוטיוב. השיר החדש והשישי מתוך האלבום הצפוי מבוסס על סימפול של להיט הניינטיז הענק של רובין אס. "Show Me Love". הוא נכתב והופק ע"י ביונסה, ד'ה דרים וטריקי סטיוארט, הצוות שעומד מאחורי – "Single Ladies". עם יציאת האלבום החדש .

לגבי הגעתה לארץ, ובכן הנושא כבר עלה לפני מספר שנים וירד מהכותרות לאחר שביונסה קצרה את סבב ההופעות שלה באירופה, מתי זה כן יקרה, צריך לשאול אותה…

 

המקור לביט של השיר

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: