קליפים חדשים

הראל סקעת ונורוז – ברוך הבא לבלאגן

הראל סקעת ונורוז משיקים שיר חדש ומשותף - ברוך הבא לבלאגן, יש גם אתגר ריקודי רשת...

הראל סקעת משיק שיר חדש די שונה מהחומרים שנגע בהם עד היום, בשיר החדש "ברוך הבא לבלאגן" הוא משתף פעולה בפעם הראשונה עם צמד הכותבים דולי ופן ועם הרראפר נורוז הנחשב לאחד הקולות החדשים במוסיקה הישראלית, השיר שמתכתב מצד אחד עם חודש הגאווה ואף קיבל את ההזדמנות לבצע השקה חגיגית במהלך המצעד ביום שישי האחרון ומצד שני עם רחבות הריקודים הקיציות מרחיק את הראל מהעולם המוזיקלי המוכר שלו העשיר בבלדות רומנטיות, שינוי בגישה? בא ניתן לשיר את ההזדמנות.

מבחינתו הראל סקעת לוקח את השיר החדש למקומות העכשוויים והנכונים, אתגר ריקודים באינסטגרם ובטיקטוק לצלי השיר החדש זו המתכונת ליצור באז אמיתי לשיר. הנה הגרסה המלאה בקליפ עליו אחראי הבמאי לירן סגל.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: