קליפים חדשים

ישי לוי – מלאך במדים

הזמר ישי לוי בשיר לזכרו של הלוחם בראל שמואלי חדריה הי"ד, האזינו

אחרי שהבוקר חשפנו את השיר שאדיר גץ הלחין וביצע בעקבות הטקסט שהותיר אחריו הלוחם בראל שמואלי חדריה המנוח, כעת מובא בפניכם השיר "מלאך במדים" אשר מילותיו נכתבו בידי איציק עמית עבאדי והולחן על ידי עופר לב בהפקתו המוזיקלית של אייבי קזס.

סיפורו של השיר החל לאחר שהאם השכולה ניצה שמואלי קיבלה את הבשורה המרה מכל, היא פנתה דרך הפייסבוק לכותב איציק עמית עבאדי בבקשה להנציח את בראל ז"ל. איציק מיד נרתם למשימה וכתב את השיר מלאך במדים כשהוא רותם את אייבי קזס ועופר לב להלחנת והפקת השיר. מיכל כהן קזס אשתו של אייבי נרתמה לנהל ולתאם את ההפקה וגייסה את הזמר ישי לוי לביצוע השיר, ישי לא הסס ונעתר מיד לבקשה את הקליפ המלווה יצרו אנשי "עננים צילום עסקי איגור ואלכס" שאף הם גילו רוח התנדבות ונרתמו למשימה.

אמש נחשף השיר לראשונה באירוע במעמדם של השר אליעזר שטרן, ראש העיר ראשל"צ רז קינסליך וסגנו איתי מתתיהו וראש העיר באר יעקב – ניסים גוזלן. כעת הוא מובא לפניכם.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: