קליפים חדשים

זוהרה נידם – CURLY

המוזיקאית זוהרה בשיר חדש - CURLY, האזינו

זוהרה נידם,  או בטייטל הבימתי – ZOHARA, מי שהחלה את הקריירה המוזיקלית שלה כקלידנית בלהקה הירושלמית – Umlala, משיקה שיר חדש – CURLY אשר נכתב על ידה והולחן במשותף עם ג'וני סונדק. השיר הוא סוג של המנון בינלאומי לשחרור התלתלים מעול הפן והמחליקים…

כיוצרת משלבת זוהרה בין הפקת סאונד אלקטרונית לבין נגיעות והצצה אל תוך עולמות עתיקים ושורשיים מהתרבות המזרחית והערבית. שילוב שכבר הוכיח את עצמו לא אחת, אם נחזור אחורה אל עפרה חזה המנוחה ולהיטה הבינלאומי לשירו של רבי שלום שבזי "אם ננעלו"…

כך זוהרה על השיר החדש – "שנים ניסיתי להחליק את השיער שלי, כמו נשים רבות אחרות. לקח לי הרבה שנים להבין שהניסיון הזה טומן בחובו משאלה להטמע בתרבות שמקדשת את השיער הבלונדיני הגולש, אנחנו חיים בחברה שכמעט ואין בה מודלים של נשים מתולתלות במדיה המיינסטרימית. הרגע שבו הבנתי שנשים רבות מידי מעבירות חיים שלמים ומבזבזות את כספן בניסיון לטשטש את הזהות ולהחליק את השיער – הפך ברגע אחד מכעס צורב ליצירה. כך נולדה השורה הראשונה של השיר. 'I love my curly hair'".

השיר יוצא לאור בלייבל חדש בלונדון שהוקם על ידי David Wrench, אמן סאונד בינלאומי מהמובילים בתחומו. זוהרה היא האמנית הראשונה שהוחתמה על ידי הלייבל!

בימים אלו עובדת זוהרה בסטודיו שלה בבית רומנו, מפיקה מוסיקה עבור ערוצי טלוויזיה ואמנים אחרים, זוהרה משמשת במקביל גם כסולנית של להקת ׳אוי ואבוי׳ הבריטית – כעת הם עובדים על אלבומם החמישי ביחד ומתכוננים להופעה באיסטנבול בליווי הפילהרמונית המקומית.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: