כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

נרקיס – בלילות

הזמרת נרקיס משיקה שיר חדש - "בלילות", האזינו

הזמרת היוצרת נרקיס משיקה שיר חדש – "בלילות" אשר נכתב והולחן יחד עם אבי אוחיון בהפקתו המוזיקלית של תומר בירן. השיר החדש עוסק במחשבותיה של נרקיס המערבלות יחדיו את חוויות חייה ומחשבותיה, דרך ההנתקות והגירוש מגוש קטיף, דרך האמונה שלוקחת אותה בדרך ועד האנשים שמחזקים אותה. המלודיה בשיר עושה שימוש מדוייק במנעדיים הקוליים המוכרים של נרקיס וממשיכה את הקו המוזיקלי שכבר נסלל על ידה.

כך נרקיס הבוקר עם יציאת השיר – "השיר הזה יקר לליבי ומספר על משאלת לב עמוקה שלי להיות באמת מי שאני, לבודד את הרעשים מבחוץ ואת הקולות מבפנים ולעשות את השליחות שלי בעולם. אני יודעת וחיה את המורכבות שבי אבל מאמינה שאלו הצבעים שצובעים את חיי – הם גם הסיבות שבגללן חזרתי ליצור מוזיקה מחדש. השיר הזה נכתב יחד עם אבי אוחיון שיש לו מעין רוח הקודש להתחבר לנפש שיושבת מולו ויחד להביא דבר חדש לעולם. אני מלאת הכרת הטוב לאלו שהולכים איתי בדרך המיוחדת הזו ובעיקר לקהל שלי האמיץ והאמיתי שחוגג איתי את החיים מחדש ״בלילות״ – נדלקת הנשמה, אמן שתדלוק בתוכנו יום ולילה תמיד. אוהבת המון, נרקיס"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d