קליפים חדשים

גלי עטרי – אני רצה

גלי עטרי משיקה שיר חדש – "אני רצה", האזינו

הבוקר משיקה הזמרת גלי עטרי שיר חדש  – "אני רצה" אשר נכתב והולחן עבורה בידי דקלה דמארי (שכבר כתבה והלחינה לגלי את השיר – "יש פה רגע" ולסגיב כהן את השיר – "לא משחרר") בעיבודו והפקתו המוזיקלית של בן שופן.

הפעם מתלווה לשיר קליפ במהלכו פותחת גלי עטרי את בית מגוריה בפני המצלמה וחושפת את ביתה לי ובעלה יורם. הסיטואציות האישיות הקרובות והביתיות כמו השיר שמדבר על הכח בקשר טוב בין בני זוג ומשפחה שגם בתקופות קשות תומכים אחד בשנייה ומהווה משען ללב.

כך גלי עם יציאת השיר – "מתרגשת לשתף אתכם בשיר חדש שיוצא היום, אני ממשיכה לשתף פעולה עם דקלה דמארי היוצרת המוכשרת שכתבה והלחינה את השיר ועם המפיק המוסיקלי הנפלא בן שופן. ״אני רצה״ שמשמיעה ראשונה ידעתי שאני רוצה לשיר אותו. תודה לגיא כושי ויריב פיין על הקליפ המקסים חיבוק. גלי ❤️"

בתאריך 4 באפריל 2022 תתארח גלי עטרי בהופעתו של סגיב כהן במועדון זאפה בהרצליה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: