חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

יורם הבר מהאוזן השלישית הלך לעולמו

יורם הבר הנמנה על צוות האוזן השלישית הלך לעולמו

בשלושים השנים האחרונות, מאז ימי שנקין המיתולוגיים, דמותו של יורם הבר מאחורי דוכן המכירות בחנות הדגל של עולם התקליטים "האוזן השלישית" הייתה מוכרת לכל חובב מוזיקה ותקליטים רציני. עם שערו הארוך והמאפיר משל היה חבר בלהקת רוק שהגיחה משנות השבעים היישר אל המאה העשרים ואחת היה יורם אחד מהאורים והתומים בידע המוזיקלי, מי ניגן באיזה הרכב, מתי הקליטו ומתי נפרדו, סוג המידע שהמכורים לתקליטים צרכו בשקיקה.

אמש הלך לעולמו. מותיר ידע וזיכרונות משיחות בחנות וכמה קטעי וידאו בהם הוא ממליץ על אלבומים חדשים. הלווייתו תצא היום בשעה 14:30 בבית העלמין ירקון, שער החסד.

 

יורם היה דמות מיוחדת שקרנה על ואל באי החנות וחבריו לעבודה אשר מלאו את הרשת בהספידם עם היוודע דבר לכתו בטרם עת.

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: