סיקור הופעות
כולל וידאו

המופע של Mr.Aiio Lazer באזור

המופע של Mr.Aiio Lazer במועדון האזור, היינו שם

את מיודענו Mr.Aiio Lazer, שערב זה מוקדש לחגיגות במלוא שנה לאלבום הבכורה שלו, פגשתי לראשונה כשחימם את בילגו, שם גם פגשתי לראשונה ונדהמתי מאמן צעיר, יוצר ספוקן וורד מוזיקלי, גיטריסט וזמר בשם גל חריטן, אז הופתעתי לראותו מייד עם כניסתי ל-"האזור" וכבר שמחתי כשהבנתי שהוא יחמם גם הערב את Mr.Aiio Lazer. המועדון התמלא והיה נראה שאני האדם הכי מבוגר בקהל.

הערב נפתח במופע החימום של גל חריטן, אמן צעיר, יוצר ספוקן וורד מוזיקלי, גיטריסט וזמר, הוא עולה לבדו עם הגיטרה לבמה, וראשית פונה לקהל ומסביר שהוא מגיע ישירות מאימון מילואים בתרגיל גדול בדרום ומתנצל על קולו הצרוד. גל עולה רצוץ וצרוד לבצע את שיריו "פותחן", "מטר תשעים", "באג אלפיים" ו-"שביעיות", אני חייב לציין שהשנינות שבמילותיו של גל עולים על הצרידות, התוכן של שיריו של גל מעלה צחקוקים הנשמעים מהקהל וחיוכים הנמרחים על פניהם.

המופע של Mr.Aiio Lazer באזור. צילום בר שטרנבך
המופע של Mr.Aiio Lazer באזור. צילום בר שטרנבך

מאחורי השם Mr.Aiio Lazer עומד המתופף והראפר עמרי אלעזרי, מוזיקאי המשחק במילים ותופים שיוצר היפ הופ החוצה גבולות מוזיקליים. אל מועדון האזור הוא מגיע אחרי שחרש את הארץ  והוא מגייס להקה שלמה להופעה בפעם הראשונה על במה במופע בו מבוצעים עיבודים חיים לשירי אלבומו שיצא לפני שנתיים.

 

עמרי אלעזר, הלו הוא Mr.Aiio Lazer עלה לבמה, ואיתו שאר חברי הלהקה, הוא מתיישב מאחורי התופים כמו שאר חברי הלהקה שמתמקמים בעמדותיהם, את קדמת הבמה תופסת רוני בן טובים והם פותחים עם הלהיט שלהם "Lama Do Me". רוני עוברת לעמוד עם שאר חברי הלהקה ו-Mr.Aiio Lazer מתחיל את השיר "Tell You About It" שמתחיל שקט ובדקלום, עולה ומתגבר עד לסולו סקסופון מדהים של עופרי רוסו.

רועי אבני עלה לבמה יחד עם הלהקה וביצעו יחד את "Real Dystopian Fantasy" וממשיכים לסולו של רועי על הקלידים ו-Mr.Aiio Lazer על המייק לשיר "Ego Trip", שלאחריו חוזרים כל חברי הלהקה לחגיגה על הבמה עם השיר "Lift Off".

נגמרת החגיגה לה היה שותף כל הקהל, Mr.Aiio Lazer מתיישב חזרה על התופים ורוני בן טובים חוזרת לקדמת הבמה כשנעמה ועקנין נותנת סולו מהפנט על חליל הצד שלה בשיר "Sorry". האווירה הופכת לאינטימית יותר כאשר Mr.Aiio Lazer על התופים ורוני בן טובים נשארת בקדמת הבמה לשיר "Fuck That Shit I Lov You", שבסיומו ניגנו הלהקה Freestyle ג'אם בו הוצגו וניגנו סולו חברים מההרכב, אסף פרץ על הבס, טנא עמית על הקלידים והמחשב, יהל רן על הגיטרה ועומרי אלעזרי הלא הוא Mr.Aiio Lazer בסולו על התופים.

הגענו לשיר האחרון של הערב להיט נוסף מאלבום הבכורה של Mr.Aiio Lazer השיר "Dance Or Dir" אליו הצטרף כל הקהל בשירה עם הידיים באוויר לשיר בשסיומו יורדים כל הלהקה מהבמה ועולים חזרה להדרן רק Mr.Aiio Lazer לשיר איתו עלה והתארח על המיקרופון אמן מילים נוסף בשם ניר רוזנבאום לשיר "Late Night" שסימן שהערב בהחלט כבר סיומו.

לסיכומו של הערב Mr.Aiio עושה היפ הופ באנגלית שחוצה את גבולות הז'אנר, עם השפעות שנעות מ- Outkast ל-Rage against the Machine. המוזיקה של MR. Aiio מלאה בכעס, שמחה, חום וזיעה. לקום לרקוד, לאוהבי הז'אנר מומלץ בחום!

שי שיר

שי שיר וטלי ספיר: הוא: איש חינוך בכל רמ"ח אבריו, שהמוזיקה מהווה מרכיב מרכזי בחייו. היא: ביום מנהלת רישוי במשרד אדריכלים ובשאר הזמן תופרת, יוצרת וכותבת. ביחד: הם ההורים של אלה ורותם ויחד איתן חיים ונושמים הופעות ומוזיקה.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: