כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

יקיר הלל – צעד צעד

לקראת השקת מיני אלבום משיק יקיר הלל שיר חדש - "צעד צעד", האזינו

אחרי שהשיק בקיץ האחרון את אלבומו "אמונה רעה", עומד המוזיקאי והיוצר יקיר הלל, להשיק מיני אלבום חדש – "חולית" שיצא לאור בסוף החודש, מתוכו הוא מגיש את השיר "צעד צעד". באולפנו הביתי בלב המדבר, יצר הלל אלבום קצר  ביותר, הנע במחוזות מיסטיים עתיקים ועתידניים כאחד, בו ניגן והקליט את כל תפקידי הכלים לרבות בנג'ו, מנדולינה, חלילים, סינטיסייזרים ועוד…

היצירה מתארת מסע של התפתחות רוחנית ומאפשר הצצה נדירה אל עולמו הפנימי, כאשר הוא מתגבר מעל החששות. השיר מלווה בקליפ אנימציה שיצר האנימטור יותם גלפז, הקליפ עשיר בסמלים ובדמיון, הנותן עומק נוסף ליצירה כולה.

כך יקיר הלל על הפרויקט החדש – "שמח להשמיע לכם סנונית ראשונה מתוך אלבום חדש שיצא החודש. אני מרגיש שתוך כדי העבודה על היצירה הזו השתחררו לי כמה וכמה מחסומים של תודעה, ובכמה רגעים מזוקקים קיבלתי הצצה ואיתה את המתנה הזו של לכתוב את השירים האלה. עוד התמזל מזלי וזכיתי להכיר את האנימטור המדהים יותם גלפז שיצר עולם ויזואלי משוגע לתחושות ולמחשבות שלי. בקרוב אשמיע לכם את כל העניין, בינתיים.. ׳צעד צעד׳"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d