קליפים חדשים

סתיו בגר – הסדקים זה כל היופי

המפיק המוזיקלי סתיו בגר מגיע לקדמת הבמה ומשיק שיר בכורה – "הסדקים זה כל היופי", האזינו

את השירים שסתיו בגר, מפיק מוזיקלי, מעבד ומלחין הניח את ידיו עליהם כולם מכירים, סתיו שיתף פעולה עם זמרים רבים ביניהם – נטע ברזילי, עדן בן זקן, עדן חסון, עומר אדם, עידן רייכל, נתן גושן ועוד. בעקבות עבודותיו זכה להוקרה והכרה ולפרסים לא מעטים מטעם עולם התרבות.

כעת הוא צועד צעד אחד קדימה  אל קדמת הבמה כיוצר ומבצע ומשיק שיר ראשון שנכתב, הולחן, הופק ומבוצע על ידו – " הסדקים זה כל היופי". השיר מבקש להביא את תחושותיו של סתיו כמוזיקאי יוצר, שלאו דווקא מחפש את השלמות ביצירה הוחזק זמן רב עמוק במגירה

כך סתיו הבוקר – "השיר הזה, יושב אצלי במגירה כבר שלוש שנים. שרו אותו אנשים מדהימים ששרים מדהים ותמיד משהו הרגיש לא שייך, כל פעם בסוף הסשן אמרו לי – תגיד, למה שלא תשיר אתה? ואני שהתרגלתי לדקלם מתוך פחד "לאאא מה אני קשור? אני לא שר!" עניתי על אוטומט. אבל זה חילחל, כל פעם קצת. בחצי שנה האחרונה הרגשתי שאני פשוט רוצה שהשיר יצא לאוויר העולם, שהוא מנחם אותי, ושאם הוא מנחם אותי אז אולי יגע בעוד מישהו. וככה זה לאט לאט קרה"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: