חדשות הסצנהחדשות מקומיותחדשות רוקמוזיקה בצל מגיפת הקורונה
כולל וידאו

מועדון בארבי סוגר את דלתותיו עד יעבור זעם

בהודעה דרמטית שהופצה ברשתות החברתיות הכריז שאול מזרחי כי המועדון יפסיק את פעילותו מתחיל השבוע הבא עד סוף ינואר, כל הפרטים.

נמאס עם משחקים של פוליטיקאים ופקידים שאינם רואים את התמונה המלאה או בכלל. כך הודיעו לפני דקות ספורות אנשי מועדון ההופעות בארבי בתל אביב:

קהל יקר.

סופית נשבר לנו. הרמנו ידיים. נכנענו. באין הנהגה אחראית שיודעת לקחת החלטות אמיצות , והטלפונים שלכם שלא מפסיקים לצלצל לטובת ביטול עקב בידוד, קרבה למאומת, קורונה על אמת או סתם התעטשות, החלטנו לקחת החלטה חד צדדית ולדחות את ההופעות עד סוף ינואר החל מה-15.1 . (אלא אם כן אמנים יתעקשו להמשיך את פעילותם כפי שנקבע). אנו נשלח לכל אחד מסרון עם פרטי שינוי מועדי ההופעות. מקווים ובטוחים שנראה ימים טובים יותר בריאים יותר ובשאיפה שנראה מנהיגים שרואים אותנו באור אחר. מועדון בארבי סוגר את שעריו לשבועיים החל מה-15 החודש ועד סוף ינואר.

 

ובעקבות הידיעה הראשונית כאן באתר, הגיע שאול מזרחי לאולפן החדשות של קשת 12 ודיבר, כך זה נשמע

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: