קליפים חדשים

חן אהרוני – ים כחול עמוק

חן אהרוני לוקח את המאזינים למסע אישי עם שיר חדש - "ים כחול עמוק", האזינו

למרות שאת השיר החדש של חן אהרוני  "ים כחול עמוק" כתבו והלחינו טל "טליסמאן" בן-נון וגלעד מרקוביץ' בהפקתם המוזיקלית של יובל מעיין ולידור סעדיה, הרי שמדובר בשיר חשיפה אישית של חן אהרוני ההולך בדרך שהתווה לעצמו אל מול ובניגוד לכל משבר שנצפה במהלכה. חן עושה את צעדיו לקראת השקת אלבום חדש בו יכלל השיר החדש לצד שירים שכבר הפכו ללהיטים כ – "מי אתה", "אני בחוץ", "בא לי בגלים".

כך חן עם יציאת השיר החדש – "ים כחול עמוק הוא השיר הראשון שפתח את תהליך היצירה לאלבום הזה. השיר תפס אותי במקום בחיים שכלום לא היה לי ברור. בדיוק אחרי היציאה מהארון כשהתחלתי לחפש את עצמי מחדש מוסיקלית ואישית. כשהשיר הזה נחת עליי פתאום הבנתי כמה מוסיקה מרפאת אותי ושזו בעצם הסיבה והמהות של מה שאני עושה. אני שמח לשחרר היום את היצירה הזאת שהצליחה למשוך אותי למעלה ואולי תעזור גם לאחרים להשאיר את השאריות הפחות חיוביות שאנחנו סוחבים איתנו שנים סוף סוף מאחור ולהתקדם הלאה לחיים מאושרים ומשוחררים יותר״ .

במקביל חן ימשיך להופיע בסיבוב הופעות חורף עם המופע #שרבספרדית.  5.2.22- זאפה חיפה. 12.2.22 -זאפה באר שבע.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: