חדשות הסצנהחדשות מקומיות

קבוצת מועדוני זאפה מגיעה לחדרה

הסכם לשיתוף פעולה בין קבוצת זאפה, חברת נחלים, החברה לפיתוח תיירות חדרה יוביל לקיומם של מופעים גדולים והפקות מיוחדות בהיכל אנרבוקס בחדרה, כל הפרטים.

במסגרת הפעילות של קבוצת זאפה במיזם “זאפה סיטי”, נחתם הסכם לשיתוף פעולה עם חברת נחלים, החברה לפיתוח תיירות חדרה המתחזקת ומנהלת את היכל אנרבוקס, ההיכל העירוני החדש בעיר חדרה. אנרבוקס חדרה הוא היכל רב תכליתי לאירועי תרבות, ספורט וכנסים המכיל 3,414 מקומות ישיבה באירועי תרבות ו 2,582- מקומות ישיבה באירועי ספורט.

ההסכם כולל פעילויות ומופעים לא רק בהיכל החדש אלא בספוטים נוספים בתחום חדרה, כך למשל יתקיים אירוע ענק, פסטיבל גדול לצעירים, בחודש ספטמבר בפארק נחל חדרה במסגרתו יתקיימו הופעות של מיטב האמנים והצפי הוא לקהל רבבות מכל הארץ.

אסף מור, אוסף פרטי
אסף מור, אוסף פרטי

אסף מור סמנכ”ל השיווק והמכירות של קבוצת זאפה המוביל את פעילות זאפה סיטי מסר – “לאחר תקופה ממושכת בה עולם התרבות והמוזיקה היה כמעט משותק, על אף הגל הנוכחי אנו עדים לצמא והביקוש האדיר של הקהל בכל רחבי הארץ להופעות מוזיקה, פסטיבלים אירועים והפקות מיוחדות. אין לי ספק ששת”פ זה עם עיריית חדרה תהיה בשורה אמיתית שתעניק חוויה אטרקטיבית ומהנה לתושבי חדרה והסביבה. שיתוף הפעולה יאפשר להעניק היצע רחב ומגוון של מופעים אטרקטיביים, תכנים לז’אנרים והגילאים השונים ופעילויות ורעיונות יצירתיים נוספים לרווחת תושבי חדרה והסביבה. אני רוצה להודות לצוות חברת נחלים ברשות רענן בר טל על האמון בקבוצת זאפה.” ובתוך כך הוסיף אסף וציין כי הסכמים נוספים מול רשויות אחרות נמצאים כעת על הפרק.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: