סיקור הופעות

הדר פרג'ון והאלפא ביצ'ז α

הדר פרג'ון חוגגת את השקת אלבום הבכורה "אלפא" במועדון האזור, היינו שם

את הדר פרג'ון והאלפה ביצ'ז פגשתי לראשונה לפני כחודש בבילגויאדה, כשבילגו אירח אותן עם עוד מספר אורחים בערב בלתי נשכח בבית היוצר שבנמל ת"א, שחלק מהיותו בלתי נשכח, הייתה הופעתה של האלפא הדר פרג'ון שהקפיצה את כל בית היוצר והכניסה את כולם לווייב של מסיבה!!

הדר פרג'ון במועדון האזור. צילם אלון מלר
הדר פרג'ון במועדון האזור. צילם אלון מלר

אז הערב כולו מוקדש לאלפא הראשית שבמועדון האזור – הדר פרג'ון וחבורת הרקדניות המלוות אותה -האלפא ביצ'ז. ואם כבר הזכרנו את בילגו, הפעם הוא זה שחימם והצחיק את הקהל רגע לפני שהאלפא עלתה לבמה. וכשהדר פרג'ון עלתה, לא היה אפשר לפספס אותה על הבמה! כריזמטית, אמביציוזית, מהממת, מובילה את להקת הרקדניות שאיתה במופע ריקודים מרהיב שמלווה אותה לאורך כל ההופעה.

את שם הבמה שלה ואת שמו של אלבומה הראשון של הדר פרג'ון – האלפא – זכתה הדר בכבוד ובעמל רבים כשעברה דרך חתחתים בדרכה לאלבומה הראשון והשקתו אמש ב-"האזור".

בתחילת דרכה המוזיקלית, נאלצה הדר לקבל המון סירובים, אם מביה"ס למשחק, ממפיקים, מה שמסתבר בדיעבד רק הגביר לה את הדרייב, האמביציה והמוטיבציה הכה גבוהים שהפגינה האלפא במופע ההשקה שלה אמש, אך את פריצתה הגדולה עשתה הדר בתכנית "אקס פקטור" שם היא זכתה באהדת הקהל והשופטים. הדר אולי לא ניצחה את ה"אקס פקטור" אך בהחלט מצאה את ה-אקס פקטור שלה – הדר פרג'ון האלפא.

ה-"האזור" התמלא בקהל מעריצים ומעריצות צעירים וצעירות ששרו יחד עם הדר את מילות כל השירים, קיפצו ורקדו כל הערב והאווירה הייתה מחשמלת! האלפא התחילה את המופע בהצהרה עם שירה "מתי תורי" שעכשיו זה הזמן שלה והמשיכה עם דרישת השלום החמה שלה בשיר "אפס" ו-"מכורה", אז להקת האלפא ביצ'ז הדגימו קטעי קישור מרהיבים. לאחר שהפציצה הדר בעוד מספר שירים מאלבומה אותו היא משיקה, הזמינה הדר לבמה את עומר נחמיאס, אשר איתו יחד עם האלפא ביצ'ז הם ביצעו רצף מוצלח של השירים "רוישה תה חצוף", "עדיין שם", "אמור להיות" ואת "בארכה".

להדר פרג'ון בהחלט יש את האקס פקטור שהופך אותה לאלפא, ויחד עם האלפא ביצ'ז, הן מדגימות יופי של הופעה ראפ/ביפ-הופ ישראלי, צעיר, מרענן ונשי.

 

 

שי שיר

שי שיר וטלי ספיר: הוא: איש חינוך בכל רמ"ח אבריו, שהמוזיקה מהווה מרכיב מרכזי בחייו. היא: ביום מנהלת רישוי במשרד אדריכלים ובשאר הזמן תופרת, יוצרת וכותבת. ביחד: הם ההורים של אלה ורותם ויחד איתן חיים ונושמים הופעות ומוזיקה.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: