קליפים חדשים

עידן יניב – אש קטנה

שיר חדש ומופע חדש לזמר והיוצר עידן יניב - "אש קטנה", האזינו

בדרכו לאלבום אולפן שישי משיק הזמר עידן יניב שיר חדש  – "אש קטנה" אשר נכתב והולחן בידי עידן יניב, לירון עמרם ועדי רותם שגם עיבד והפיק מוזיקלית. וכאן אני רוצה לומר שאכן טביעת אצבעותיו של לירון עמרם ניכרות היטב בנרטיב המכונס בתוך השיר לצד המלודיה. השיר החדש שעידן מבצע הוא שיר אהבה ביסודו המונח על מקצב קליט ונינוח.

כך עידן יניב עם יציאת השיר החדש – "הרגעים המרגשים באולפן קורים כשאני פוגש לסשן כתיבה יוצרים ואומנים שאני אוהב ומעריך את דרכם המוסיקלית; כאלה הם לירון עמרם ועדי רותם. כל אחד מאיתנו גדל בסביבה מוסיקלית שונה עם השראות מגוונות, והחיבור בינינו יצר פסיפס בדמות ״אש קטנה״. שילוב של אלקטרוני, פופ, בגלמה, גיטרות חשמליות מסתלסלות והמון רגש." עידן

 בתאריך  17.1.22 יעלה עידן מופע להקה חדש במועדון זאפה בהרצליה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: