קליפים חדשים

אלישע בנאי – שביל אופניים

בדרך לאלבום חדש משיק אלישע בנאי את השיר "שביל אופניים", האזינו

אחרי שהשיק לפני חודש את צמד השירים  – "ממשיך לרדוף אחרי החלומות, ו- "איש זאב", משחרר הבוקר הרוקר והיוצר אלישע בנאי שיר נוסף מתוך האלבום הצפוי לצאת בחורף הנוכחי – "שביל אופניים", את השיר אלישע כתב והלחין בהפקתו המוזיקלית של עומר ג'ו נווה. העיבוד המוזיקלי נעשה במשותף על ידי אלישע, עומר, יהלי קורן ונועם גריידי. כאשר אורלי זילברשץ, האמא של, סייעה בעריכת הטקסט. אצל אלישע הכל טוב, צבע הקול, הלשון, התחביר וכמובן המנגינה. בשיר המכיל בקליפת אגוז עבר, אהבת בוסר צעירה והרבה געגועים וזה נשמע כל כך אמיתי. אהבתי.

כך אלישע עם יציאת השיר החדש – "לפעמים כשאתה כותב אתה לא יודע כמה אתה יודע, ורק בדיעבד אתה מבין את זה. לא ארבה במילים ואתן לטקסט ולשיר לדבר. תודה לכל האנשים המופלאים והמוכשרים שלקחו חלק ביצירה הזאת שכל כך חשובה בשבילי."

את אלישע תוכלו לראות ולשמוע בתאריך 27 לדצמבר ברפי'ס בתדר בית רומנו בהופעה עם הרכב מצומצם, כניסה חופשית, בואו.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: