חדשות הסצנהחדשות מקומיות

זוכרים את דודו דותן

מופע לזכרו של דודו דותן בתיאטרון הלאומי הבימה

במסגרת סדרת גיבורי התרבות, הבימה – התאטרון הלאומי של ישראל קיים בצהרי שישי באולם ע"ש רובינא אירוע הצדעה לזכרו של דודו דותן, השחקן, הבדרן ויו"ר ממייסדי א.מ.י, במלאת 20 שנה לפטירתו (2001-2021).

האירוע התקיים אתמול במעמד ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי ובהנחייתו של יואב גינאי, כל ההכנסות בעקבותיו הועברו קודש כתרומה לקרן א.מ.י לאמנים במצוקה שהקים דודו דותן המנוח.

בין המשתתפים, שחקנים ומוזיקאים- רבקה מיכאלי, גילה אלמגור אגמון, מיקי קם, חני נחמיאס, עידן רייכל, הראל סקעת, רוני דלומי, אבי טולדנו, יונית שקד גולן, צביקה הדר, רועי בר נתן, חנוך דאום, ליאור כלפון.

כמה מהמשתתפים באירוע

דודו דותן, האיש שמעל קברו נשאו דברי ההספד הללו מפי האמן בני ברמן המנוח – "האיש שהצחיק, סיפר, כתב, שיחק, כתב ספרים והצגות והיה יושב הראש של ארגון אמני ישראל, ויותר מכל היה חבר לכל האמנים. האיש שתמיד חש לעזור, להתנדב, האיש שאוזנו הייתה תמיד כרויה לשמוע את כל אחד ופיו שימש את כולנו. האיש היקר הזה שכולנו אהבנו ללא מצרים, נפטר. אמני ישראל מרכינים ראשם, ומבכים את חברם שהלך לעולמו". בדבריו ביטא במזוקק ברמן המנוח את מה שחשבו על דודו דותן כולם.

כך נזכור את דודו, ואת החברים שלצידו…

 

מוטי קמחי

צלם עיתונות עוד מהימים שבאמת קראו כאן עיתונים מנייר, נקבו בשם של עיתון, מוטי היה צלם במערכת, בעצם בשטח. מוטי גם שרוף על מוזיקה טובה, אולדסקול ישראלי של המאה שעברה, רוק, ג'אז, דברים טובים. מעת לעת כשהוא לא מוזעק לצלם אסיפת בחירות או הפגנה הוא מוצא את הזמנן להביא עבורנו מטעמי צילום מהופעות.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: