קליפים חדשים

קמילה – אמור

המוזיקאית קמילה משיקה שיר חדש - "אמור", האזינו

המוזיקאית הבינלאומית, ילידת אזרבייג'ן, קמילה, משיקה שיר חדש – "אמור", השיר צמח ממקום בלתי צפוי. משהו התיישב בגוף של קמילה, התיישב כל כך חזק, שהיא היתה חייבת לעשות משהו. זו לא מוטיבציה, זו לא מועקה, זו לא מטאפורה, זה סרטן השד.

אז עם ההחלטה שהיא עומדת, ככל הנראה, למות – היא פנתה לנועם הלפר (aka age is a box), בכדי שיסייע לה להיפרד מהעולם ויפיק לה את האלבום. אחרי חצי שנה של טיפולים וניתוחים היא החלימה ובמקום מוות – נולד אלבום. שער הכניסה אליו הוא השיר  "אמור". את מילותיו כתבה מיכל שפירא לפני שנים רבות, קמילה הלחינה אך הוא נשאר במגירה עד שקמילה נקלעה למעגל אחת מתוך שבע…

קמילה החליטה לשחרר את השיר ולהקדישו לפרק בחייה, פרידה מבת הזוג שלה בשנים האחרונות מיה פרר. כך קמילה עם יציאת השיר – "ככה מתגרשים. היום ב 21:30 יכסחו אותי בשידור חי באקספאקטור לאירוויזיון. זה טראומתי אבל בכל זאת הלכתי על זה כי ידעתי שבעזרת החשיפה הזאת אוכל לשיר את השיר שכתבתי לך אישתי, אהובתי. מאז התוכנית ניפרדנו. התגרשנו. חרדה ובכי לישון בלעדייך. אבל השיר, הבייבי שיצרנו יחד והטבעת נישואין שקעקענו לתמיד ישארו. כשניפגשנו, חליתי בסרטן השד והתחלתי להקליט את אלבום הפרידה שלי מהעולם. את האמנת שנשרוד את זה. חתכו את כולי ולא ידעתי לנשום עוד אבל עדיין הצלחת להצחיק אותי. הישקית אותי יום יום וחיכית עד שאצמח שוב איתנה. ריפאת אותי יום יום, דקה דקה עד שבנית אותי חדשה. אז הנה היום האלבום יוצא לעולם והוא שלך. לנצח השארי משפחתי. דם מדמי. אהובתי. ככה מתגרשים." 

על הקליפ – עדן כליף

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: