קליפים חדשים

נטע ברזילי – CEO + DUM

נטע ברזילי משיקה שיר חדש - CEO ואת אחיו החורג - DUM, האזינו

מי שהביאה את האירוויזיון לתל אביב, נטע ברזילי, משיקה הערב שיר חדש בו היא מראה לכולם מי הבוס – "CEO" .בנוסף, משיקה נטע שיר נוסף – "DUM", האח החורג והמיוחד של "CEO"…

השיר CEO שנכתב על ידי נטע, אבשלום אריאל, איתי שמעוני והופק על ידי המפיק הבינלאומי שאחראי על להיטים עולמיים, בועז ונדרביט, מביא לקדמת הבמה את ההעצמה האישית אותם נטע מעלה לשיח לאורך השנים. עוד מספרת נטע בשיר על הדרך לקבלת החלטות בעצמך, איך לא לתת לפחדים והרגשות להשתלט עלייך ולשלוט כמו CEO על החיים הפרטיים שלך.

בנוסף, הוציאה נטע את השיר "DUM "שגם כן נכתב על ידה וע"י אבשלום אריאל ואיתי שמעוני תוך הפקה יוצאת דופן של בועז ונדרביט, בו נטע מספרת על עולם הדייטים שנכנסה אליו לאחרונה וכיצד הם יכולים לשבש לך את המחשבה וגרום לך להרגיש "DUM ."השיר הינו המשך ישיר של הסינגל "CEO" ומציג את המצב הנגדי בו הטיפשות משתלטת בעקבות רגשות.

יחד עם הוצאת השירים, נטע חוגגת הישג נוסף גדול מאוד של חתימה בחברת התקליטים החדשה של Music Disney – curve-s שמהווה עוד צעד משמעותי בקריירה הבינלאומית של נטע. חתימה זו תגדיל את הפעילות של נטע באירופה וארצות הברית.

כך נטע ברזילי על השירים החדשים והחתימה – "החיים עשויים מהחלטות של כן ולא. בזמן האחרון אני מוצאת שמאוד קשה לי לקחת החלטות בעצמי ונותנת לפחדים, לרגשנות ולהעדפות של אנשים אחרים לחדור למוח שלי, עד אוטומציה מוחלטת וחוסר ביטחון גדול. אני המאדר פאקיניג CEO של החיים שלי, של חברה ושל המסע שלי – אני מזמנת שליטה בחזרה אלי לחיי. כתבתי את CEO כקריאה לכולם להצטרף אלי, להיות חסרי פחד ולעשות את הבחירות בעצמנו. DUM – הוא האח המעוות, הנוזלי והמטומטם של CEO .הוא מתאר סיטואציה שחוויתי לא מעט שיש לי קראש על מישהו ואני מרגישה שהאוויר בורח מהמוח ואני נהיית מפגרת. מצאתי את עצמי לאחרונה בחזרה בעולם הדייטים ועכשיו אני יותר מחוברת לילדה המובכת והמטופשות שבי יותר מאי פעם".

על הקליפ אחראי הבמאי רועי רז

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: