קליפים חדשים

Harmonices Mundi – down and lonely

הגל החדש חוזר עם השיר down and lonely של Harmonices Mundi, האזינו

חתיכה של נפוטיזם בבלוג. גיורא אלעזרי שירת עמי בסוף שנות השבעים ב"גבעת הגברים" בין "מפרץ הכרישים" למפרץ נעמה בדרום סיני, היו אלו ימים אחרים אשר לא רק שלא ישובו עוד אלא לא ניתנים לשחזור באף חושה עדכנית אליה ושכמותה מוצאים הישראלים מפלט בחגים בחופי סיני. אחרי שחרורו מהצבא הקים הרכב מוזיקלי בשם Harmonices Mundi שיצר שירים בסגנון שרווח באותה עת עם פרוץ הגל החדש והופיע במועדוני תל אביב ביניהם הפינגוין והליקוויד, אף אלו ימים שלא ישובו עוד למרות התשוקה העכשווית במקומות כמו הכולי עלמא' – בבל, ברקפסט, רפי, רדיו, דרמה, מונדו, גגרין ואחרים.

כעת גיורא והחצי השני של ההרכב – גילי כהן, ממשיכים ליצור במסגרת ההרכב ומשחררים את השיר – down and lonely  המספר על קשר שבו הבחורה חשה לבד ובודדה וחברה עושה מאמץ להחזירה למצב רוח טוב ולחדש את הקשר עימה.

לכם.ן לא נותר אלא להאזין ולצפות בקליפ, תוצרת עצמית. רספקט!!

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: