חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

שתו קפה ותהנו, עם דודו טסה

המוזיקאי דודו טסה עומד לפתוח בית קפה בשכונת יד אליהו, כל הפרטים

כדברי שירו המוכר והאהוב – "אישרב כאסכ ותהנא", הפעם לוקח דודו את הרעיון וממיר את כוס המים בכוסות קפה. בימים אלו וליתר דיוק בעוד שבועיים, יפתח בית הקפה של דודו טסה ברחוב הפלמ"ח בשכונת יד אליהו. שאלה – האם יקרא המקום החדש "אישרב קווה"? לא נענינו עדיין.

המקום שנבחר לבית הקפה במרכז מסחרי קטן ופריפריאלי במראהו והווייתו בליבה של השכונה הרחוקה שנות אור מהקצב המהיר של המטרופולין הענקי שהיא מצויה כבר  נישא בפיהם של בני השכונה ובעלי העסקים הצמודים. כשנודע לנו היום על ההרפתקאה הקולינרית החדשה של דודו טסה אותו אנחנו רגילים לשמוע ולראות מעל הבמה, בדרך כלל במועדון בארבי, הלכנו לחפש את בית הקפה. מצאנו אותו, בעיצומן של עבודת ההכנה והסיוד.

בית הקפה של דודו טסה ביד אליהו, שיפוצים לקראת הפתיחה. צילום יובל אראל
בית הקפה של דודו טסה ביד אליהו, שיפוצים לקראת הפתיחה. צילום יובל אראל

ניסינו לשוות כנגד עינינו את המראות של דודו מוזג אספרסו לקהל הלקוחות ולאחר מכן כטוב ליבו באווירה נוטל את הגיטרה ומצרף שיר במקום קרואסון. נראה שחיים חדשים מתחילים להתעורר בשכונה הדי רדומה.

דודו שר את אשראב כסאכ ותהנא עם ג'וני גרינווד באמפי שוני הקיץ, האם רדיו הד יקפצו לקפה לטה וג'אם סשן בשכונה?….

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: