כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

אלה שיק בלום – למה ואיך

שיר נוסף בדרך לאלבום חדש של אלה שיק בלום - למה ואיך, האזינו

אחרי שהשיקה את "לוינסקי", השיר הראשון מאלבומה הצפוי לצאת בתאריך 5 בנובמבר 2021,  משיקה אלה שיק בלום את השיר "למה ואיך". שיר אשר נכתב, הולחן והופק מוזיקלית על ידי אלה לצידו של איתי ברקוביץ .

כמו שחשפה את עצמה בשיר הקודם כך הפעם לוקחת אלה את מילותיה אודות תחושות של חוסר שביעות רצון, דיכאון וייאוש מהמירוץ אחר זוגיות ועוטפת אותן במעטפת אינדי רוק של גיטרות עם רוח נעורים. את השיר מלווה וידאו קליפ שביימה קרן נחמד.

כך אלה על השיר החדש – "האמת זה השיר שאני הכי אוהבת (בינתיים). לא מזמן מצאתי טקסט שכתבתי ב2018 שממש יש שם דברים שנכנסו לשיר בלי שבכלל זכרתי שהוא קיים. מסתבר שהרגשתי ככה לא מעט זמן. ״למה ואיך״ נכתב על הבלבול המיני שאני חווה בערך כל חיי, ויש תקופות שזה ממש בסדר לי ויש תקופות שזה משגע אותי ועל הרצון שלי להיות מלא לבד ומצד שני כמה הלבד לא פשוט לי. זה השיר הכי מרקיד שיצא לי לכתוב מבחינת לחן אז הקליפ שלו הוא גם עוד דבר שגרם לי לצאת מהאיזור הנוח שלי והוא- לרקוד. הקליפ הראשון שממש מבוים עם תסריט, שחקנים, כריאוגרפיה ומלא שעות צילום. אחראית על הגשמת החלום זו קרן נחמד חברה שלי הטובה. אז תראו, תרקדו, תהנו"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: