חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

המופע של Infected Mushroom נדחה לאפריל 2022

בשל מגבלות תפוסת קהל עקב מגיפת הקורונה המופע על אורחיו נדחה לאפריל, כל הפרטים

כזכור הצמד הבינלאומי Infected Mushroom  היה אמור להופיע בפארק הירקון ביום ראשון 19 בספטמבר כשהם מארחים לצידם על הבמה את אמיר דדון, ברי סחרוף, דודו טסה, הדג נחש, החברים של נטאשה, התקווה 6, טונה ורמי פורטיס. לאור המגבלות על תפוסת קהל בימים אלו בשל עליית תחלואה במגיפת הקורונה המופע בכללותו נדחה לתאריך 14 באפריל 2022. כוחם של הכרטיסים שכבר נרכשו יפה לתאריך החדש. פרטים נוספים באתר טיקטמאסטר.

כך הצמד דובדב ואייזן מאינפקטד מאשרום מוסרים לקהל בישראל – "קהל יקר שלנו, אנחנו יודעים כמה ציפיתם לחגוג לנו יום הולדת ענקית בפארק הירקון, ריגשו אותנו כל רוכשי הכרטיסים שהצביעו ברגליים, החיים לא תמיד צפויים ואנחנו עדין לומדים לחיות לצד מגיפה עולמית. עם ראש מורם העברנו את עצמנו לתאריך חדש, נתראה בפארק הירקון 14.04.2022 באנרגיות חדשות ובתקווה לעתיד טוב יותר ועם פחות וריאנטים"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: