כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

סיקור הופעות
כולל וידאו

המופע של TOMER

בדרך לאירופה עובר הזמר והיוצר TOMER דרך תיאטרון תמונע, היינו שם

עם ארבע וידאו קליפים שהופקו על רקע נופי אירופה עושה תומר אורנשטיין, או בשמו הבימתי TOMER את דרכו מעבר לגבולות ישראל. אחרי ראיון בו תהינו על דמותו ויצירתו הגענו בליל שישי כדי לחגוג יחד עמו ועשרות מחבריו את פתיחת סבב ההופעות הצפוי מעבר לים. תחנה ראשונה – תיאטרון תמונע.

האולם כבר הוכן למסיבה כאשר הכיסאות והשולחנות אוחסנו באחת הפינות והרחבה הגדולה נותרה מוכנה לפיזוזים, את הערב פתח מופע של עינת שְׁמָל אשר ציינה כי היא מובילה להקת שמחות ואירועים בשלל שפות, אחרי שני שירים מקוריים בעברית ובאנגלית עברה עינת יחד עם להקתה לביצוע מוזיקה דרום אמריקאית, הקהל עבר למוד חגיגה של ריקודים.

עינת שמל בתמונע. צילום יובל אראל
עינת שמל בתמונע. צילום יובל אראל

אחרי הפסקה קצרצרה הוחשכו האורות במועדון וחברי להקת הליווי של TOMER  עלו לבמה והמופע המרכזי החל.

עם רגעים פומפוזיים המבקשים ליצור דרמה ומתח בסשן תיפוף נמרץ פתח TOMER את המופע בו ביצע בלייב את השירים שכבר הכרנו מהקליפים שעלו לרשת לצד כמה ביצועי גרסאות מחווה ללהיטים מוכרים של הארי סטייל, מארק רונסון וברונו מארס.

TOMER. צילום יובל אראל
TOMER. צילום יובל אראל
TOMER. צילום יובל אראל
TOMER. צילום יובל אראל

אכן אווירת מועדון בינלאומית שהיוותה סיבה מספיק טובה לקהל לרקוד ולשמוח ובאותה הזדמנות להאזין גם לשיר או שניים חדשים שטרם נחשפו ברשת.

תומר מכוון עצמו למועדוני אירופה כזמר המוביל מסיבת ריקודים ונראה כי הוא בכיוון הנכון כעת. בהצלחה.

רגעים מתוך המופע

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d