קליפים חדשים

ליה לפידות- במקום השבור

ליה ביי לפידות בשיר חדש - "במקום השבור", האזינו

חודשים אחרי שהשיקה את השיר "ביחד" שבה ליה ביי לפידות (האחות של דנה…) עם שיר חדש אשר מילותיו נכתבו במשותף עם אמה, חנה לפידות, המחלקת את יצירותיה במשותף בין האחיות, דנה וליה. ליה אף הלחינה את השיר שהופק מוזיקלית בידי חגי מזרחי. השיר – "במקום השבור" מבקש לנסוק מהמקומות הנמוכים של רגעי שבר ומשבר בחזרה לתקווה ולהמשך אחיזה בחיים.

כך ליה עם השקת השיר  – "‎מאוד מתרגשת להוציא היום ‎שיר שהוא חלק בסיסי מסיפור חיי. ‎שיר שנוגע במקומות סדוקים ושבורים,  ‎איך תמיד אחרי משברים וקשיים עדין אפשר להרים את הראש ולהמשיך הלאה ‎וללמוד להאמין בעצמך למרות הכל ולהמשיך קדימה ‎לדעת שבכל אחד מאיתנו יש משהו מיוחד ושונה ניצוץ מיוחד שלא דומה לאף אחד רק לעצמו ‎וזאת המתנה שאלוהים נתן לנו. ‎הוידיאו צולם בים המלח ומליבו לוס אנגלס".

על הקליפ אחראי הבמאי איאן פישר.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: