קליפים חדשים

יפית טסה – התפכחות

יפית טסה יוצאת לעולם השירה עם הסנונית הראשונה - "התפכחות", האזינו

הזמרת והיוצרת יפית טסה משיקה הבוקר את הסנונית הראשונה מתוך אלבום הבכורה שלה העמוד לצאת. – 'התפכחות' תומלל והולחן על ידי יפית בהפקה מוזיקלית משותפת של אייל ליאון קצב ובועז וולף.

יפית היא סוג של לייט בלומר בתחום המוזיקה, רק אחרי שסימנה V על הקמת בית ומשפחה היא מאפשרת לאהבת היצירה והמוזיקה ששכנה עמוק בתוכה לפרוץ החוצה. התוצאה ממש יפה. אמנם הנרטיב עוסק בהבהרה כי החיים הם לא מה שציפינו אך עם כח רצון ניתן להתגבר על מכשולים ודווקא מצד האי נוחות להתבונן על הצד היפה ולהתמיד בתקווה. גם האווירה המוזיקלית ששוזרת בין המילים מוסיפה לתחושת החיוביות בשיר, תאזינו.

כך יפית על השיר  – "עברתי תהליך של התפכחות אחרי משבר שגרם לי לראות את המציאות כפי שהיא. פקחתי עיניים כבר אין חזרה, סוף לתמימות סוף למובן מאליו."

על הקליפ אחראית נעה שלום/

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: