קליפים חדשים

אסטרוגן – נוף לאמסטרדם

רוקנ'רול שמח על נושא ממש לא, להקת אסטרוגן - "נוף לאמסטרדם" זה לא מה שחשבתם, האזינו

רוקנ'רול על הבוקר, חברי להקת אסטרוגן, יואב משה, גיטריסט וזמר, עומר קזמה, נגן בגיטרת בס וסתיו אלמקייס על התופים. הם שלושה חברי ילדות שאוהבים לנגן רוקנ'רול בסגנון הישן. את התשוקה שלהם הם הפכו לטריו רועש שכבר מצוי בעיצומו של סבב הופעות ברחבי הארץ. הבוקר הם משיקים שיר חדש – "נוף לאמסטרדם" אשר ישב אצלם במגירה מזה 4 שנים עוד מהימים בהם שירתו בצבא ואחת המחשבות שרצו להם בראש הייתה החשש ממלחמה אם תפרוץ וההגיון שאומר כי בזמן מלחמה הכי טוב זה לעשות אסקפיזם באמסטרדם, ממלכת ההפוך על הפוך בתכלס…

אסטרוגן בהגדרת חבריה היא רק להקת רוק ישראלי שמגיעה לבמה לעשות שמח, כך אמנם עולה מהשיר הטרי שמסמן את הסנונית הראשונה מתוך אלבום בכורה בתהליך התהוות. אז בואו לא ניקח את השיר ברצינות יתרה ונתענג על המקצב וצלילי הגיטרות, כי ענייני מלחמה ממש לא באים לי בטוב אף פעם.

על הקליפ אחראים אופק ויסבין וגיא ברטוב

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: