קליפים חדשים

זהבה בן – בעלת החלומות

רגע לפני המופעים הגדולים משחררת זהבה בן שיר נושא לסרט חדש - בעלת החלומות, האזינו

שבוע לפני המופע הראשון מתוך 3 של זהבה בן באמפי קיסריה, אירוע לו מצפים אלפי מעריציה, הוותיקים כצעירים, בעקבות החשיפה המחודשת לה זכתה אחרי השתתפותה בתכנית הריאליטי "האח הגדול", זהבה משיקה שיר חדש – "בעלת החלומות". השיר שנכתב, הולחן והופק מוזיקלית בידי צוות הפזמונאים דולב רם ופן חזות.

השיר החדש הוא שיר הנושא לסדרת טלוויזיה באותו שם שתשודר ב-HOT  בידור, המספרת את סיפורה של צעירה חסרת כל שמפגש גורלי בינה לבין צעיר עשיר, משנה את חיי שניהם לעד. בעקבות פרטי חלום שהוא מספר לה שחלם היא מגלה את יכולותיה כפותרת חלומות ומשם הדברים רק מסתבכים. כאשר מזימות ותככים מאיימים על חיי הזוג שהתאהב ומאלצים אותם לבחור בין המשפחות שמהן הם מגיעים לבין האהבה.

כך זהבה עם יציאת השיר הבוקר – "תקשיבו אני נמצאת בתקופה מבורכת, תקופה של עבודה ועשייה, לילות ללא שינה אבל עם מלא חלומות. כבר תקופה שאני מברכת על כל יום ומודה לבורא עולם ולכם על כל האהבה! בין כל הפרויקטים והשירים שלי קיבלתי פנייה מ-HOT והציעו לי לבצע שיר לסדרה חדשה "בעלת החלומות" ושקראתי על מה הסדרה הבנתי שאני רוצה את זה. ומאז הכל קרה כל כך מהר. דולי ופן הגאונים יצרו שיר מדהים שלי מזכיר את הילדות ובעיקר את אמא שלי שתמיד הייתה אומרת לי שאני כל עולמה. אני מתרגשת וגאה בשיר הזה כל כך ועכשיו זה שלכם…אז מקדישה אותו לכולכם בהמון אהבה ותזכרו תמיד שחלומות נועדו להתגשם ❤️"

על הקליפ אחראית הבמאית מיכל פארן.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: