חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

בנו של ג'ון לנון מגיע לביקור בישראל ושכנותיה

ג'וליאן לנון צפוי להגיע לישראל השבוע ולקיים פעילות וביקורים בתחום איכות הסביבה

התראת צווחות למעריצות של להקת הביטלס. הבן של ג'ון, ג'וליאן לנון, מגיע השבוע לישראל וכן יקיים ביקורים בשכנותיה, לבנון, ירדן וסעודיה. לא מדובר בביקור על מנת לקיים הופעות. במהלך ביקורו בארץ ישהה במלון "דן כרמל" בחיפה. ג'וליאן או בשמו המלא ג'ון צ'ארלס ג'וליאן לנון, הוא בנו הבכור של החיפושית ג'ון לנון. ג'וליאן הוא מוזיקאי אך במיוחד צלם. ביקורו במזרח התיכון קשור לפעילותו למען כדור הארץ ואיכות הסביבה במסגרת הארגון שהוא עומד בראשו – White Feather.

הבחירה במלון דן כרמל איננה מקרית, בדיקה באתר הרשת מעלה כי במלונות דן נותנים דגש מיוחד לנושא שמירת הסביבה, המחזור וחשיבה "ירוקה". טרם התקבלה תגובה ממשרד יחסי הציבור של הרשת.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: