קליפים חדשים

אסי לוי – תגידי לי מאמא

השחקנית הזמרת והיוצרת אסי לוי בשיר נוסף בדרך לאלבום הבכורה - תגידי לי מאמא, האזינו

אחרי שיר הבכורה – "לילה בפריז" ו צמד השירים "ריקוד אחרון" ו"לצבעים שלה". מגיע שיר רביעי מתוך אלבום בכורה מתהווה של השחקנית, הזמרת והיוצרת אסנת "אסי" לוי. אסי כתבה, הלחינה ומבצעת בהפקתו המוזיקלית של אמיר פרי האחראי על הפקת האלבום כולו ובסיוע טקסטואלי של שילה פרבר. האלבום יצא לאור בתאריך 20 ביוני תחת הטייטל –  "טוונטי נַיין אנד דֶה נֵייבּרז".

כך אסי לוי על הסיפור מאחורי השיר החדש – "אמא שלי אהבה מאוד להמר – זאת הייתה אחת מהנאותיה הגדולות. פעם בכמה חודשים היה 'מדגדג לה' והיא היתה אורזת וטסה. אף אחד לא יכול היה לעצור אותה. לי, כילדה, זה נראה היה נורמלי והייתי בטוחה שככה זה בכל הבתים. פעם אחת, לאחר שהיא התעקשה שאצטרף אליה לאחת מהנסיעות האלה, התעוררתי בארבע בבוקר וגיליתי שאמא איננה, שהיא עוד למטה בקזינו. כשירדתי לחפש אותה, בדיוק באותו הרגע, מספר המזל שלה 29 זכה. אני הייתי מספר המזל שלה ובאותו הלילה היא השאירה אותי קרוב אליה. עוד לא התרגלתי לכך שאמא שלי באמת איננה, הרולטה מסתובבת והכדור לא נעצר, לא על 29, לא עלי, לא עליה. היא כל כך חסרה".


על הקליפ אחראית אסי לוי.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: