כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

לאה שבת – לוקחת חופש

לאה שבת לוקחת חופש מהמועקות של השנה החולפת חוגגת עם שיר חדש ושמח, האזינו

הזמרת והיוצרת לאה שבת משיקה הבוקר את השיר החדש "לוקחת חופש". השיר נכתב, הולחן ומבוצע בפיה בהפקתו המוזיקלית של ראובן חיון. השיר החדש מלא רוח רעננה ושמחה ומזכיר לכולם שהדבר החשוב בחיים הוא אהבה כשלעצמה. שיר שאנטי באנטי עולץ ומרקיד שמביא בכל משפט שני ושלישי את התשובה לחיים בסגנון ימי ההיפים של שנות השבעים, כן, אהבה.

כך לאה על השיר עם יציאתו – "השיר נכתב ברגע של צורך להשתולל, לצאת מהקופסא, התחלתי לנגן את הריף של הגיטרה ששומעים בתחילת השיר...ועל זה התחלתי להלחין ולכתוב את המילים… ההרגשה הייתה בא לי קצת בלי לחשוב! לאוורר את הראש! חופש! מנוחה מההרגלים! לעשות דברים אחרת לעשות דבר בפעם הראשונה.. השיר עצמו הוא חלק ממני לגמרי, למרות שאולי יכול להשמע לא שייך אלי… אני מושפעת ומושקעת בהמון סוגי מוסיקה מכל העולם…מוזיקה שחורה אני שומעת משחר ילדותי! אחד השינויים המבורכים בחיים שלי לאחרונה זה לרצות לחדש ולהתחדש לעצמי ולקהל! ולפעמים החידוש הוא משהו שמזמן נמצא בתוכי אבל רק עכשיו יוצא החוצה באופן הזה…".

את לאה שבת נוכל לפגוש מעל הבמה בתאריך 22 ביוני במועדון זאפה בחיפה ובתאריך 7 ביולי במועדון זאפה בהרצליה בו היא תארח את אחיה שלומי שבת.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d