חדשות הסצנהחדשות מקומיות

מירי מסיקה מצטרפת לתיאטרון הלאומי הבימה

מירי מסיקה תיטול חלק במחזה המוסיקלי ׳עוד חוזר הניגון׳ משיריו של נתן אלתרמן שם היא תגלם את תרצה אתר, בתו של אלתרמן. כל הפרטים.

עלילת המחזה "עוד חוזר הניגון" אותו כתב מוטי לרנר בעקבות הביוגרפיה "אלתרמן" מאת דן לאור ובבימויו של משה קפטן, חושפת את דמותו של המשורר נתן אלתרמן, מי שעומד מאחורי שירים רבים ומאות פזמונים, במאבקו על מעמדו כמשורר הלאומי שלנו, על רקע יחסיו ההפכפכים עם בן גוריון ותנועת העבודה, ובעיקר על רקע יחסיו עם אשתו, השחקנית רחל מרכוס, אהובתו הציירת צילה בינדר, ובתו המשוררת תרצה אתר. במחזה משולבים משיריו ומשירי בתו תרצה אתר ובניהם – בכל זאת יש בה משהו , פגישה לאין קץ , רינה , אליפלט , זמר שלוש התשובות , אהבתיה , בלדה לאישה , שיר לערב חג ועוד.

מירי מסיקה תחלוק את התפקיד יחד עם רוני דלומי ואיתם בקאסט גם ריקי גל, מיקי קם, טל מוסרי, מאיה מעוז, אסנת פישמן, הילה שלו ועוד.

ההצגה, שהנה ההפקה הראשונה במסגרת התאגיד החדש בניהול התיאטרון, תעלה בתאריך 27 ביולי בתיאטרון הלאומי הבימה.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

  1. מרי מסיקה מבצעת את השיר של תרצה אתר "ושום סלע" בצורה מהפנטת, חבל שאין אפשרות לשמוע את הביצוע הזה שוב. אם יש אפשרות לפנות אליה ולבקש לפרסם את הביצוע הזה כדי שכולם יוכלו להנות ממנו, יושב על הקול של מירי בצורה מדהימה.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: