קליפים חדשים

אלמוג לוי – שוב

אלמוג לוי משיק שיר חדש בדרך לאלבום נוסף - שוב, האזינו

בדרך לאלבום חדש, משיק הזמר והיוצר אלמוג לוי, את השיר – "שוב". השנה האחרונה שינתה את מסלולו המוזיקלי של אלמוג, רגע לפני שהיה אמור להמריא ללוס אנג'לס, לחתום עם חברת תקליטים מוכרת ולהתחיל את דרכו כמוזיקאי מעבר לים, הקורונה עצרה את הכול. אלמוג הבין שהוא צריך לבחור אם הוא נוסע על אף המצב, או נשאר להמשיך את המסע המוזיקלי שלו בארץ. אלמוג בחר להישאר וליצור בשפה העברית.

אלמוג הוא יוצר פופ הטוען את שיריו ברגשות ועוטפם באלקטרוניקה. את ההשראה לשיריו הוא שואב מהחיים עצמם. כך אלמוג על השיר החדש – "תקופת הקורונה גדעה תכנית שהשקעתי בה והתחלתי לעבוד עליה יחד עם חברה מובילה לקידום אומנים ב- LA. נרקמה סוג של תכנית ולקיחת סיכון מחושב, להשאיר כאן מאחור את כל מה שהייתי רגיל אליו, לצאת אל הדרך, ולהמשיך במקום חדש, שפה חדשה ותרבות אחרת. כאמור הקורונה טרפה את כל הקלפים, גרמה למחשבות להשתולל בתוכי, והרוח שבי כלואה בין קירות זכוכית. אני רואה את החלום מרחוק, אבל לא יכול לגעת. על אף כל זה החלטתי שאסור לי להישבר. כשיש משהו שאתה מאוד מאמין בו, אתה בונה את הגשרים מחדש בתוכך. אמנם גל גדול לקח לתקופה הכול, אבל גאות אחרת, תגיע ותביא עימה עוצמות של אהבה, תקווה והתממשות. וכך נבנו המילים, נרקמו אל תוך סיפור אהבה שלי עם עצמי, של בחורה לגבר, ואומר לעצמי שוב ושוב, אתה יכול, ובגדול!"

על הקליפ אחראי אייל ציון

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: