כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהחדשות מקומיות

מופעים מתבטלים בסוף השבוע בעקבות האסון בהר מירון

שורת מופעים שהיו אמורים להתקיים במהלך סוף השבוע יבוטלו או ידחו עקב האסון שהתרחש בהילולת ל"ג בעומר בהר מירון, כל הפרטים.

אמנים מבטלים

בועז שרעבי הנו האמן הראשון אשר הודיע כי הוא דוחה את הופעתו המתוכננת במועדון זאפה בירושלים. חברי להקת התקווה 6 הודיעו כי המופע שהיה צפוי להתקיים באמפי שוני בסוף השבוע נדחה ליום שישי הבא, המופע של זהבה בן במעלה אדומים שתוכנן למוצ"ש נדחה לסוף מאי, הופעתו של איתי לוי בפתח תקווה בסוף השבוע בוטלה, האחיות כרכוקלי דחו את הופעתן המתוכננת מחר ברדינג 3 בשבוע, גם הזמר רותם כהן הודיע על ביטול מפגש על מעריציו. במועדון בארבי הודיעו כי הופעותיה המתוכננות של נגה ארז בסוף השבוע, וביום ראשון נדחות לתאריך שיקבע בקרוב. שירי מימון הודיעה כי הופעתה הצפויה במוצ"ש בהיכל התרבות איירפורט סיטי נידחת לאמצע מאי. אלישע בנאי הודיע כי המופע שתוכנן במוצאי שבת באוזן בר נדחה.

לעומת זאת יש אמנים שבחרו להמשיך בפעילות תוך ציון האסון, כך המופע של להקת נקמת הטרקטור הערב במרכז ענב בתל אביב ייפתח בדקת דומיה. גם יהודה פוליקר יופיע מחר כמתוכנן במתחם ההופעות החדש בפארק הירקון.

אמנים מזדהים

הזמר שלומי שבת בחר להעלות בעמודו הרשמי בפייסבוק את תפילת שיר המעלות וציין כי הוא מבקש להשתתף בצער המשפחות ולהתפלל לרפואת הפצועים. הזמרת ריטה העלתה תמונת נר ורשמה "הלב נשבר", הזמרת מרגלית צנעני פרסמה הודעת השתתפות בצער ותנחומים לצד איחולי החלמה. הזמר דוד דאור הודיע בעמודו – בוכה את כאב ההרוגים, יהי זיכרם ברוך ויחד עם כל עם ישראל, מתפלל להבראת הפצועים.

בעקבות ההודעה שיצאה ביום שישי לפיה יוכרז בישראל יום אבל לאומי ביום א׳, שר התרבות והספורט, ח״כ חילי טרופר, קרא לכל גורמי התרבות והספורט בארץ להימנע מקיום אירועים, על-מנת לכבד את היום ואת זכרם של נפגעי האסון בהר מירון – ״זה הזמן לערבות הדדית. עלינו לכבד את זכרון הנספים באסון הר מירון ולהפסיק את פעילויות התרבות והספורט. ראוי להמנע מקיום כל אירוע, משחק או מופע. חברה שיש בה סולידאריות היא חברה שכואבת ומתעצבת כשמישהו אחר נופל. תנחומים עמוקים למשפחות שאיבדו את יקיריהם ואיחולי החלמה לפצועים״.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: