חדשות אינדיחדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

עמותת סינתיסייזר בקמפיין לגיוס תרומות

העמותה שמטרתה פיתוח ותמיכה באמנים באמצעות הקניית כלים מקצועיים לקידום עשייה ויצירה אמנותית יוצאת בקמפיין גיוס הון מההמון על מנת להרחיב את פעילותה המבורכת.

עמותת סינתיסייזר פועלת מזה שלוש שנים לטובת המוזיקאים העצמאיים בישראל. במהלך הפעילות של העמותה נבחרים בכל מחזור קידום תריסר משתתפים מוזיקאים מתוך מאות פונים לתכנית מואצת של שלושה חודשים בה הם מקבלים כלים מקצועיים ורגשיים על מנת להפוך את המוזיקה שלהם לעסק. עובד. מצליח. בשלושת החודשים האלה הם מקבלים ליווי צמוד של מנטור, צוות מנחים, הרצאות תוכן ממיטב אנשי התעשייה בישראל וקהילה תומכת. זאת בכמעט 100% סבסוד!

גם בשנת 2020, למרות הסגרים והמגבלות- הצליחה העמותה, עם הקשיים המרובים, לקיים בהצלחה את המחזור הרביעי שלה וביססה את ההבנה כי התכנית הזו היא עוגן לכל הלוקחים בה חלק. היא ממש משנה חיים.

בין בוגרי התכנית מצויים האמנים עומר מושקוביץ, שי נחייסי, PATTIE, שהם טפיארו, רועי ראמי, נומקה, קמה ורדי, הזאבות, אופירי ועוד רבים ומעולים.

כעת עומדת העמותה בפני הרחבת הפעילות, להגדיל את טווח ההשפעה שלה ולהמשיך לתכנית החמישית – וזו העת לסייע בחזרה מהקהילה.

באמצעות קמפיין גיוס הון מההמון, בפתיחת הלב והכיס או ברכישת אחת מהתשורות שנקבעו ביכולתכם.ן לסייע להשגת המטרה.

כל הפרטים כאן –  http://bit.ly/synthesizerjumpstarter

עמוד הפייסבוק הרשמי – https://www.facebook.com/SynthesizerProgram

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: