כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

גיל בר הדס ואביגייל רוז – לא התכוונו לעכשיו

גיל בר הדס ממשיך לשחרר שירים בדרך לאלבומו השני, "לא התכוונו לעכשיו" שווה יותר מהאזנה

השיר ״לא התכוונו לעכשיו״ אשר נכתב והולחן בידי הזמר היוצר גיל בר הדס בהפקתו המוזיקלית של יובל וילנר (כוכבת על) אמור לחתום את אלבומו השני שיצא לאור בתאריך 7 במאי, שלוש שנים מאז יצא אלבום הבכורה שלו הנושא את שמו. השיר החדש נכתב כאשר גיל היה בזוגיות ארוכה והרשה לעצמו לדמיין איך תיראה ותרגיש הפרידה אם היא תבוא. אל גיל מצטרפת הזמרת והיוצרת אביגייל רוז המוסיפה נופך של מתיקות חמצמצה לשיר המבקש להגדיר הפרידה.

בניגוד לתחושות והקו המינימליסטי שנרקם לאורכו של אלבום הבכורה שהופק בידי תומר ישעיהו, האלבום החדש ״נסיעות ארוכות״ הוא צבעוני יותר וחברותי יותר ואפילו מתכתב עם סגנון המוזיקה הישראלית שהכרנו בשנות ה-60 וה-70, עובדה ההופכת את השירים למלאי שמחה ותמימות טהורה.

כך גיל על השיר החדש – "הרשיתי לעצמי לדמיין איך תיראה ותרגיש הפרידה אם היא תגיע. לא ממש יודע למה עשיתי את זה ובאופן כללי אני ממליץ לדמיין דברים אופטימיים יותר אבל אני מאוד שמח שאביגייל רוז הסכימה לשיר ולדמיין איתי ביחד."

גיל ולהקתו ישיקו את האלבום ״נסיעות ארוכות״ בהופעה שתתקיים בתאריך 5.6.21 במועדון לבונטין 7 בת״א.

על הקליפ אחראי אהוד איתן.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d