כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

צליל אברהם – 9 עד 6

בשיר החדש של צליל אברהם תקבלו את הסיפור של החיים, האזינו

כמעט שנה חלפה מאז הרעפתי על צליל אברהם, זמרת יוצרת, את המלל הבא – צליל אברהם היא מוזיקאית יוצרת המשחררת שיר המהווה חשבון נפש אישי פתוח לציבור במהלכו היא חושפת טפח ואף יותר ממסלול חייה ומאבקיה כצעירה שיצאה מהארון בעיר פריפריאלית שמרנית במבט עכשווי לאחור, חושפת ושוברת את כל הכלים כדי להוציא את האמת האישית שלה בלי לעשות חשבונות לאיש.

כעת היא ממשיכה את אותו קו אך הפעם היא מצליחה להתעלות על עצמה ולהנגיש נרטיב של החיים בטקסט מחודד, דוקר ואמיתי כל כך, אמנות או לשרוד. הטו אוזן לשיר ותתענגו על האנימציה המיוחדת. גם בשיר החדש מאור אלוש אחראי על ההפקה המוזיקלית המצויינת.

כך צליל על השיר החדש עם יציאתו – "רוב חיי בחרתי בכסף על פני חלומות, נשאבתי לשיגרה שלא השאירה לי הרבה זמן להגשים ובעיקר עשיתי כל בוקר ויתור כואב. הדבר היחיד שהציל אותי זה לכתוב על זה, אז חזרתי מהעבודה והתפרקתי על הביט. השיר מוקדש לחולמות והחולמים במשרדים, בשליחויות, בהייטק ובקפה."

על הקליפ אחראית האנימטורית שחר דגן, תענוג.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d